MENU

Pejabat Datuk Bandar
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
Dato Zamri Bin Man Datuk Bandar Ipoh 05-2083200 zamri@mbi.gov.my
Pn Azlina binti Abdul Aziz Pembantu Khas 05-2083300 azlina@mbi.gov.my
Tn Syed Mohd Nasir bin Syed Ariffin Pegawai Khas 05-208 3202 syednasir@mbi.gov.my
Unit Undang Undang
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
En. Syahrul Azrin b. Ghazali Penasihat Undang-Undang Bandaraya 05-2083350 syahrul@mbi.gov.my
Pn. Roziana binti Mohd Kamal Pembantu Setiausaha Pejabat 05-2083538
En. Radin Amir Afifi bin Ahmad Aruani Pegawai Undang-Undang 05-2083353 radin@mbi.gov.my
Pn Aniza binti Abdullah Baharuddin Pen Peg Undang-Undang 1 05-2083351 aniza@mbi.gov.my
En. Khairul Bani Asraf Bin Ahmad Fauzi Penolong Pegawai Undang-Undang 3 052083348
En Mohamad Kushairi bin Nordin Pen Peg Undang-Undang 2 05-2083352
Unit Korporat dan Perhubungan Awam
Foto Nama Jawatan Tel Faks Emel
En Romzi Bin Zamri AMP Pmg Pengarah Korporat Bandaraya 05-208 3344 romzi@mbi.gov.my